Sinienie palców przy złamaniu kostki i założeniu gipsu

Mam złamaną kostkę i nogę w gipsie do kolana. Minęło już 8 dni od urazu. Dziś zauważyłam pod palcami stopy taką siną plamkę, jakby siniak. Czytałam że problem jest jak palce sinieją, u mnie palce wyglądają zdrowo, są tylko lekko opuchnięte. Trzymam nogę w górze ale na razie efektów brak.... Czy zgłosić się do szpitala?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jak z uciepleniem palców? Jeśli są chłodniejsze to radzę skonsultować się z lekarzem.
Pozdrawiam