Skąd mogą pochodzić promieniujące bóle brzucha?

Mam częste problemy z bólami brzucha, najczęściej jest to kłucie, które promieniuje na cały brzuch. Ostatnio trafiłam do lekarza, który skierował mnie do szpitala z podejrzeniem wyrostka,ale po wszystkich badaniach, zostałam odesłana do domu. Badania USG oraz morfologie, miałam robione też 4 lata temu i wszystko było w porządku. Miałam też konsultacje ginekologiczną, również bez zastrzeżeń. Skąd mogą pochodzić te bóle? Czy jest to wynik złego doboru produktów żywieniowych dla mojego organizmu ?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że wynika to z Pani diety, jednak jest mnóstwo innych możliwych powodów. Sugeruję poszukać przyczyny i wykonać badanie USG jamy brzusznej, oraz gastro- i kolonoskopię w dalszej kolejności. Bez tych badań ciężko ustalić przyczynę Pani dolegliwości.