Ból po prawej stronie brzucha

Boli mnie brzuch po prawej stronie brzucha na dole.Nie jest to stały ból a raczej kłucie.Wcześniej odczuwałam kłucie po jedzeniu z prawej str.zaraz przy pępku przy głębokim wdechu a teraz pojawił się ten ból na dole. Boję się,że to może być wyrostek chociaż nie mam gorączki ani wymiotów. Kiedy wciągnę brzuch a następnie "puszczę" mięśnie ból jest mocniejszy. Co to może być? Czy to możliwe, że taki ból może pochodzić z kręgosłupa czy może być to wyrostek a może jajnik?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najlepszym wyjściem w tej sytuacji będzie jak zgłosi się Pani na najbliższy oddział SOR. Dopiero po przeprowadzeniu podstawowych badań oraz badania palpacyjnego można wnioskować co do rokowania. Możliwe iż przyczyną zgłaszanych dolegliwości jest stan zapalny w obrębie jamy brzusznej.