Sklejenie warg sromowych u 2,5-letniej córki

córcia ma 2,5roczku po pobycie w szpitalu zauważono u niej sklejenie warg sromowych do tej pory nie miała problemów z oddawaniem moczu nie miała również infekcji dróg mocz. Lekarz zalecił diprolene przez 10dni, nie pozwalala sobie tam smarować tylko 5dni stosowałam maść Ostatnio nasz pediatra zajrzał w siusię stwierdziła że nadal są sklejone dała skierowanie do chirurga, boję się że córka bedzie miec po tej wizycie traume, co jesli nie udam sie do lekarza? doradzcie mi:(

Witam serdecznie. W takiej sytuacji córka może mieć problemy natury fizjologiczno-seksualnej w przyszłości. Proszę zgłosić się do chirurga.