Skręcenie kości strzałkowej a powrót do pełnej sprawności

Miałem w Niemczech operacje skręcenia kości strzałkowej tuż pod kolanem oraz rekonstrukcję wiązadła pobocznego strzałkowego. Po operacji nosiłem ortezę przez 6 tyg po tym okresie obecnie mam rehabilitację obecnie kolano zginam mniej więcej pod kąt 95 st na kolano lekko utykam, lekko boli podczas chodzenia, mam widoczny zanik mięśni w tej nodze. jak długi jest czas rehabilitacji po takiej operacji i pełne odzyskanie sprawności w tej nodze?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, poznanie rodzaju uszkodzenia itp informacji aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rehabilitacji medycznej, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.