Skuteczność maści wybielającej

Witam serdecznie. Moje pytanie skierowane jest do lekarza dermatologa. Czy maść o nazwie Cosmelan, faktycznie jest skuteczna? Kosztuje ona 600 zł i producent twierdzi, że usuwa przebarwienia. Ja chciałabym jej użyć do usunięcia lub przynajmniej wybielenia małych pieprzyków z twarzy. Czekam na odpowiedź.

Witam serdecznie, tak zabieg Dermamelan jest skuteczny, jeśli jest odpowiednio dobrany przez lekarza do rodzaju skóry i problemów na niej zawartych.Zabieg ten należy przeprowadzić w gabinecie przez wykwalifikowanego lekarza. Nie przeprowadza się tych zabiegów w okresie letnim.Pieprzyki należy skonsultować oraz zbadać i usuwa się je laserem, nie zabiegiem dermamelan.

Witam
Cosmelan lub Dermamelan jest jedną z najskuteczniejszych terapii na przebarwienia. proszę pamiętać, ze pełną skuteczność ma pełna kuracja, czyli nałożenie maski w gabinecie i zmycie jej po ustalonej przez lekarza ilości godzin a następnie stosowanie co najmniej przez trzy miesiąc kuracji podtrzymującej, czyli kremu Cosmelan2.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam Panią
Zabiegi Demamelan i Cosmelan są skutecznymi zabiegami leczącymi przebarwienia. Kuracja ta trwa ok miesiąca i czasem przebiega z dużym podrażnieniem skóry.
Zachęcam Panią do zapoznania sie z opisem zabiegu z użyciem peelingu Vi Peel precision plus- bardzo skutecznie leczy przebarwienia a okres podrażnienia skory trwa z4-7 dni.
Więcej informacji znajdzie Pani na mojej strońie internetowej esteticanova.com.pl
Pozdrawiam
Ewa Rybicka