Słaba erekcja w momencie zbliżenia z kobietą

Witam! Mam 19 lat, a moim problemem jest słaba erekcja w momencie zbliżenia z kobietą. Jeśli osiągam wzwód, to jest on krótkotrwały i szybko znika. Warto dodać, że niestety od około 5 lat regularnie się masturbowałem- ostatnio staram się tego unikać. Ta sytuacja mnie niepokoi, mam obawy co do swojego życia seksualnego w przyszłości. Jak zwalczyć mój problem? Czy stosować tabletki dostępne bez recepty pomimo młodego wieku, czy też udać się do jakiegoś lekarza? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry!

Stosowanie suplementów diety dostępnych bez recepty jest bezzasadne i nieskuteczne (niezależnie od wieku mężczyzny). Substancje czynne, które istotnie wpływają na sprawność erekcyjną mogą zawierać wyłącznie leki przepisywane przez lekarza na receptę.

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Ze względu na fakt, że podczas masturbacji erekcja jest prawidłowa, a trudności pojawiają się podczas kontaktu z partnerką - właściwym kierunkiem byłaby konsultacja z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!