Słyszę głosy ludzi i strzępki rozmów

Witam, mam 25 lat. Zdarza mi się, że np. idąc lasem, czy nawet osiedlem kiedy nie ma dużo ludzi - słyszę głosy. Zwykle jest ok 4 głosów damskich i męskich. To co słyszę to strzępki rozmów-jakby w kawiarni. Czasem głosy krzyczą. Bardzo rzadko się zdarza, żeby one mówiły bezpośrednio do mnie-jeśli to się zdarza to zwykle pozytywne rzeczy. Bywa że głosy pojawiają się na tyle nagle, że mnie straszą. Czy powinnam się martwić? A może to po prostu mój mózg trochę się nudzi i wysyła mi takie sygnały?
25 LAT ponad rok temu

Witam,
nie piszesz od kiedy słyszysz te głosy. Martwisz się ,to zrozumiałe. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i nie zamartwiać się dłużej, skonsultuj się z psychiatrą, który z pewnością udzieli Ci szczegółowych wyjaśnień.
Pozdrawiam
Beata Jaszczak