Sporadyczne kołatania serca i piski w uszach

Witam, od jakiegos czasu mam sporadycznie kołatanie serca szczególnie wieczorem . Mierząc cisnienie od kilku tygodni wynik jest jednoznaczny cisnienie średno w dzien to 99/57 puls 48 wieczorem to 95\54puls 44 . czesto jestem slaby , mam szumy\piski pulsowanie w uszachw glowie (laryngolog wykluczyl powody uszu ,) mam isc do naczyniowca. Lekarz rodzinny zasugerowal ze nie ma takiej choroby jak niedocisnienie. Czy mam jednak udac sie do kardiologa czy nie przejmować.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.