Jaka może być przyczyna kołatań serca u 30-latki?

Dzień dobry. Od roku mam kołatania serca skoki ciśnienia do tego dość wysoki puls. Odwiedziłam kilka razy kardiologa robiono mi echo serca. Ok. Holter nadpobudzenia komorowe podobno nie groźne i za wysoki puls dostałam tabletki żeby się unormowalo ale nie widzę zmian. Dziś musiałam wyjechać kawałek za miasto.. I się zaczęło jakiś strach kołatania serce walił o mi jak szalone miałam wrażenie że zrobi mi się słabo.. jak wróciłam zaczęło się to uspokajac. Dodam że ostatnio nie mam na nic siły.. nic mi się nie chcę.. badania które do tej pory robił am nie wskazują podobno na nic groźnego a ja cały czas się boję że się coś stanie bo nikt nie powiedział mi do tej pory skąd to wszystko się bierze? Co mi jest ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do kardiologa i określić wskazania do wykonania holtera z rejestratorem zdarzeń