Stany lękowe i nerwowość u 19-latka

mam 19 lat jestem chlopakiem 4 lata temu chodzilem do psychologa staral sie abym odwiedzil psychiatre nie zgodzilem tamtego miesiaca mialem stany lekowe i czulem ze ktos jest duchem dosc blisko mnie mialem wiele pomyslow w trakcie kiedy mialem lek skonczylo sie to i dobrze. jestem ostatnio nerwowy slysze tylko siebie i sie lekam przyjaciol rodziny. mam czucie ze gram w to co ustalilem z soba 4lata temu

Witam serdecznie,
Nie wiem dlaczego nie zgodziłeś się na wizytę u psychiatry, jednak myślę, że mimo wszystko powinieneś się na nią zdecydować. Sam zauważyłeś, że sytuacja nasiliła się do tego stopnia, że odczuwasz lęk nawet przed rodziną i przyjaciółmi. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się do psychiatry.
Pozdrawiam