Stosowanie Elicea w ciąży

witam!!Jestem w 20 tyg ciąży.Od ponad roku biore Elicea.Efekty rewelacyjne.Próbowałam odstawienia leku jednak powróciła nerwica nie wyobrażam sobie nie brania tabletek bo z domu nie wyjde.Czy mogę je brać do końca ciązy??

Aleksander Ropielewski

Powinna Pani skonsultować to z lekarzem, który ma dostęp do Pani historii medycznej i będzie mógł ocenić bilans korzyści i zagrożeń.