Stosowanie leków i nieregularne miesiączki

Po dwóch latach przyjowania metformaxu 850 3x1, clostilbegyt 1x1 2-5 dc, ginekolog kazał mi wywoływać miesiączke przez pół roku luteiną i mam odtawić Clostilbegyt, jeżeli do października nie zajdę w ciąże, bądź nie ureguluje mi sie miesiączka lekarz wyśle mnie do kliniki badania niepłodności, bo nie wie jak mi pomoc. mam 22 lata i już tracę nadzieję, nie staać mnie na prywatne badania w takiej klinice, proszę o pomoc moze jest inne wyjscie z tej sytuacji?? :(

Witam,
Proponuję kontakt z psychterapeutą i pracę nad podłożem psychicznym niepłodności,bowiem w takich sytuacjach niejednokrotnie okazuje się,że kobieta,mimo fizycznej dojrzałości do macierzyństwa,ma jeszcze szansę realizować się w innych rolach.Jest jednocześnie pod wpływem różnorakich wewnętrznych przekonań czy nacisków ,z którymi bez pomocy specjalisty trudno sobie poradzić.Wówczas radzi sobie właśnie biologia .Tak więc proponuję przestać z nią walczyć a w to miejsce "wysłuchać jej głosu"i poprzez techniki terapeutyczne "uzgodnić najlepsze rozwiązanie".Bardzo pomogło wielu kobietom.
Pozdrawiam i zachęcam /OHIP,mgr Marta Jezierska i inni,stosujący też ustawienia systemowe lub zajmujący się tymi problemami/.