Stosowanie leków na nadciśnienie i zbyt wysokie tętno

Witam mam pytanie Lekarz Internista przepisal mi leki na nadcisnienie i zbyt wysokie tetno zanacodar 80 mg pol tabletki i bisocard 5mg 1 tabletke zarzywam te leki ok 4 tygodnie czy to nie za mocna kombinacja lekow oba sa od cisnienia i od serca??? chwilami mam uczucie jak by powiekszonych zrenic i takie dziwne samopoczucie ale nie caly czas. Fakt ze serce bije spokojniej i cisnienie tez lepsze ale czy napewno oba te leki???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zaleconą terapię. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.