Stosowanie leku Primolut N a starania o ciążę

Primolut N 5mg a ciąża.? Witam staramy się z mężem o dziecko nie mam regularnych cyklow od czasu poronienia czyli od 19-tego roku. Obecnie jesteśmy za granicą i poszliśmy do lekarza po wszystkich badanych przepisał mi ginekolog ten lek a mężowi powiedział że musi mieć jakiś zabieg czy to normalnie. Po wzięciu 15szt odstawiłam je bo się źle czułam. Dostałam okres 11-9 i teraz nie. Robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywnie,dodam że od 2 tygodni strasznie się czuje.

Aleksander Ropielewski

Nie wiem z jakich powodów otrzymała Pani lek Primolut N, ale jest to lek, który może być stosowany w niepłodności kobiecej. Tym niemniej jeżeli nie tolerowała Pani tego leku to odstawienie leku było dobrą decyzją. W obecnej sytuacji proszę udać się do lekarza, aby zmieniał leczenie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski