Stosowanie pasa i ćwiczeń po cesarskim cięciu z założeniem drenu

Jestem po cc 3 tygodnie temu. Niestety mialam dren a teraz zostala mi mala dziurka do plukania (sama ma sie zasklepic). Od kiedy moge sie sciskac pasem i wykonywac cwiczenia zeby nie bylo za poźno.

Witam , szczegóły powinna Pani omówić z operatorem!!! Wydaje mi się , że może Pani stosować pas już teraz , dbając jednocześnie , aby ew.płyn wydostawał się swobodnie i nie zalegał w ranie!!! z.żurawski