Stosowanie preparatu Cital i Metocard jednocześnie

witam.od 2 lat biorę metocard zk 47,5 na skurcze dodatkowe/ arytmia teraz mam problemy z napadami lęku. od psychiatry dostałam Cital 20 mg. Czy łączenie tych leków jest możliwe i bezpieczne. Boję się brać ten cital żeby sie serce nie rozszalało.

Witam,

zachęcam Panią, by zadała Pani te pytania swoim lekarzom prowadzącym. Oni najlepiej znają przebieg Pani choroby i podejmą najlepszą decyzję.

Pozdrawiam
Ewa Czernik