Stosowanie Citalu na mocne obniżenie nastroju

Witam kiedyś brałem cital 2 lata . Mam teraz mocne obniżenie nastroju na jesień. Zastanawiam się czy nie wrócić do citalu na kilka miesięcy tylko ??? Pozdrawiam TR

Witam. A czy chce Pan to robić bez konsultacji z lekarzem? To jest - o ile się nie mylę - lek na receptę. Proszę w tej sprawie udać się na konsultację do specjalisty psychiatry.

Pozdrawiam

Witam,

taką decyzję może podjąć tylko lekarz. Zachęcam Pana do skorzystania z wizyty u lekarza psychiatry, który najlepiej zadecyduje, co jest Panu potrzebne. Może Pan spróbować dodatkowo zwiększyć aktywność fizyczną połączoną z przebywaniem na świeżym powietrzu, szczególnie w ciągu dnia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Takie decyzje należy konsultować z lekarzem, dlatego zachęcam do podjęcia tematu przy najbliższej wizycie. Lekarz dobierze odpowiednią dawkę albo doradzi coś innego. Samodzielne przyjmowanie leku przy doborze nieodpowiedniej dawki- nieskuteczne, a także niebezpieczne.