Codzienna arytmia a stosowanie Metocard

Witam,od dwóch lat zazylam metocard 50 trzy razy dziennie po pół tabletki, z powodu arytmi komorowej ok 5 tys pojedynczych skurczy codziennie.niestety metocard niewiele pomaga i skurcze się utrzymują, czy taka codzienna arytmia może w końcu uszkodzić serce?czy metocqrd je chroni?Mam 33 lata ,jestem kobietą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.