Stosowanie tabletek dopochwowych w 15 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 15 tyg ciazy.Wieczorem stosuje tabletki dopochwowe. Rano przy oddawaniu moczu wypadlo cos w postaci zageszczonego sluzu , czy to moze byc czesc nierozpuszczonej tabletki czy czop sluzowy?tydzien temu bylam u ginekologa , szyjka byla zachowana. Nast wizyte mam za tydzien. Co robic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję szybciej zgłosić się do ginekologa. Bez badania lekarskiego nie można ocenić przyczyny. Konieczne badanie lekarskie.