Uczucie napierania w brzuchu w 24. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 24 tyg ciazy, tydzien temu bylam u lekarza z powodu twardniejacego brzucha i bolu w podbrzuszu, przepisal mi no- spe, luteine, magnez, wydaje mi sie, ze pomoglo, gdy leze brzuch jest miekszy, z szyjka bylo wszystko w porzadku, ale czy mozliwe, ze teraz sie cos zmienilo? czuje jedynie takie dziwne napieranie, a moj lekarz jest na urlopie

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Jeżeli coś Panią niepokoi proszę udać się do lekarza ginekologa lub izby przyjęć szpitala ginekologicznego.