Strach przed wizytą u stomatologa pomimo dużych ubytków

dzień dobry mam problem który dotyczy mojego uzębienia mam duże ubytki ale mboję sie isć do stomatologa

Witam!
Nie wiem skąd u Pani ten strach...(być może jakieś przeżycia z przeszłości).Mimo wszystko powinna Pani spróbować i wybrać się do dentysty,najpierw tylko na kontrolę! To naprawdę nic nieprzyjemnego,a zrobi Pani pierwszy krok...i dowie się,co można zrobić z Pani uzębieniem! Ewentualne przyszłe zabiegi można wykonywać w znieczuleniu,co czyni wizytę znacznie przyjemniejszą! Życzę Pani siły i samozaparcia! Najtrudniej zacząć,ale potem będzie "z górki"... Pozdrawiam.