Subkliniczna nadczynność tarczycy a zabieg chirurgiczny

witam ,od roku choruje na subkliniczna nadczynnosc tarczycy biore metizol 1 tabl.co 2 dzien w 1 usg wykryto 3 guzki najwiekszy mial 3 cm miałam biopsje okazała sie ze sa nie złosliwe w lutym tego roku znow usg i guzek urósł 38 na 20 na 34 ma i lekarz zalecił operacje ja czuje sie ok poza tym ze sie szybko mecze mam arytmie nadcisnienie dne moczanowa,na mojej szyji nie widac zadnego zgrubienia czy operacja jest konieczna lekarz powiedział ze trzeba cała tarczyce usunac

Aleksander Ropielewski

Zalecenia lekarza są zgodne z wytycznymi polskiego towarzystwa endokrynologicznego. Ja również się do nich przychylam. Zawsze może Pa odmówić wykonania zabiegu jeżeli z różnych przyczyn nie wyraża Pan na niego zgody.