Spadek ciśnienia przy lekach na nadczynność tarczycy

mój mąz,lat 47,przyjmuje leki na nadcisnienie,nadczynnosc tarczucy i betablokery niezwiązane z choroba serca,ma pekniete naczynie w oku,rozlegle,cisnienie 180/107 po wzieciu leków cisnienie opadło...czy jechac na pogotowie?

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości badania klinicznego, dlatego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dla bezpieczeństwa sugeruję kontakt z pogotowiem.