Leczenie nadczynności tarczycy i stosowanie leków

Witam, mam 20lat. Lecze się od niedawna na nadczynność tarczycy- biorę metizol raz dziennie. Wyniki mam różne, bywało nawet ze tsh wynosiło 60,8. Teraz dopadło mnie kłucie w klatce po lewej stronie i "ciezka" reka prawa. Mam w niej czucie ale ciężko mi jest nia coś robić. Nie wiem co się dzieje, czy to może być od metizol? A może od chorej tarczycy? Od serca? Nie wiem gdzie sie kierować, proszę o szybką odpowiedz

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza rodzinnego, który po badania pokieruje Panią na dalszą diagnostyke.
Pozdrawiam