Suchość pochwy u 63-letniej kobiety

Witam proszę mi pomóc - mam 63 lata od ponad 2 lat zmagam się z suchością pochwy. Zele , płyny nic nie pomagają. Stosowałam m.in provag , hydrowag, tantum rosa i nic. Teraz dołączyło się jeszcze pieczenie wejścia do pochwy. A ciągle słyszę ,że w tym wieku to już tak jest. Jestem już na granicy depresji.

Dzień Dobry pani,

To stereotyp..., "że w tym wieku to już tak jest".

Zachęcam Panią do zadbania o siebie i podjęcie kroków w kierunku leczenia tylko naturalnymi preparatami.

Gdyby chciała Pani porozmawiać, to zapraszam serdecznie do kontaktu.

Życzę Pani skuteczności w wyleczeniu,
Irena Mielnik-Madej