Suplement wspomagający pracę nerek

Chciałabym kupić suplement, który wspomoże pracę moich nerek. Miałam już piasek w nerkach i nie chcę dopuścić do rozwoju kamicy. Proszę więc o informację, co powinien mieć w składzie taki suplement, by był dobry?

Medycyna nie uważa suplementów za środki lecznicze, czyli lekarstwa, a więc nic Pani nie doradzę. Najlepiej spytać magistra w aptece - na pewno otrzyma Pani wiele suplementów. Pozdrawiam rh