Swędzenie całego ciała po założeniu jednorazowej odzieży w szpitalu

Witam! Proszę o pomoc co mam zastosować z powodu mocnego swędzenia całego ciała powstałego po sztucznej paskudnej, jednorazowej odzieży w której robiono mi zabieg w szpitalu. Masakra! Jak można tak traktować ludzi? W aptece nie uzyskałem żadnej pomocy! Pozdrawiam

PS. Słowo "masakra" oznacza dosłownie masowe zabójstwo. Należało użyć słowa "makabra", oznaczającego "coś strasznego". Pozdrawiam serdecznie :)