Swędzenie szyi i wewnętrznej strony rąk

Od pół roku swędzi mnie szyja i wewnętrzna strona rąk do łokcia.Maści i leki od alergologa i dermatologa nie działają.Wątroba mnie pobolewa ale nie powiększona więc badania nie zostały zlecone.Maść cholesterolowa z wit. trochę nawilża ale swędzenie nie zmniejsza się .Co może być przyczyną świądu w tej części ciała .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Po przeanalizowaniu już wykonanego działania medycznego będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie