Syndrom Otella a narkomania

Witam serdecznie. A jak sie odnosi syndrom OTELLA do narkomanów. Jestem osobą nie pijącą w żadnym stopniu, ale za to od bardzo długiego czasu brałem narkotyki. I od 3 miesięcy stwierdzono u mnie syndrom otella. Przeczytałem co to jest i musze sie z tym zgodzić, ale ja nie piłem. Z poważaniem Rafał

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam, zastanawiam sie czy ta zazdrosc nie byla zanim zaczal Pan brac narkotyki?
Moze to to jest uczucie, ktore pojawilo w trakcie brania ich, tak czy inaczej obrazuje brak poczucia bezpieczenstwa, ze ktos moglby byc wierny i Pana kochac. Lęk i zazdrosc, mnostwo myśli i sprawdzanie to rowniez objawy lęku uogolnionego, na terapii mogłby Pan nad tym popracowac i ....powinno przejsc:) Powodzenia!