System Jaydess a miesiączka

Mam od roku system jaydess , miesiaczki nie zniknely ... Ogolnie mam je regularnie 25 i w tamtym miesiacu tez mialam 25 marca do 1 kwietnia dziś jest 10 kwietnia i znowu mam miesiaczke , co to moze oznaczac ? Powiem tez ze mam od miesiaca bardzo wypchany brzuch

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa.