Szanse na wygojenie rany na nadgarstku powstałej w wyniku upadku

Witam. Piszę ponieważ nie wiem jak sobie pomóc. W zimie wywróciłem się na chodniku. W wyniku upadku utarłem sobie małą ranę szerokości ok 1,5cm w miejscu nadgarstka. Jest to o tyle kłopotliwe, że w "ruchomym" miejscu i strup zielony ( bądź czerwony )powstający codziennie odpada co jakiś czas lub zmywa się pod wodą. Męczy mnie to już od 10 dni. Czy mam jakiekolwiek szane na wygojenie tego ? Czy powinienem używać maści wspomagających gojenie ? Dziękuje z góry za pomoc.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Nie napisał Pan jakie maści są stosowane.
Na przyspieszenie gojenia naskórka pomocna jest maść np dernilan.