Szczelina odbytu a ranki podczas miesiączki

Lekarz jakis temu stwierdzil ze mam szczeline odbytu,jakoś wyleczyłam,ale co m-c kiedy dostaje miesiaczke,robi mi sie na samym wierzchu wejscia do odbytu male ranki,ktore bola jak oddaje kał,uzywam masci,konczy sie mczka i to sie goi i za m-c powtorka,co mam robić? Po tym jak sie goi bylam u kekarza mowik ze jest ok,ale to sie powtarza.Mam 43 lat.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty proktologa. Po zdiagnozowaniu problemu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.