Sztywnienie palców w stopie

Witam serdecznie, Mam ponad 20 lat, od jakiegoś czasu, rzadko ale zdarza się, że w stopie sztywnieją mi palce i nie ich go wyprostować przez jakieś 2 minuty, dziwne uczucie , jakbym nie miała chwilowo kontrolii nad tym. Proszę o rady. Co to może być czy to od kręgosłupa, czy reumatyzm a może coś ze ścięgnami.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ortopedy. Bez zbadania nie jestem w stanie nic doradzić.

Pozdrawiam.