Drętwienie palców w stopie i bóle kręgosłupa

Witam. od jakiegoś czasu dretwieja mi 2 palce w lewej stopie, ten malutki i obok. ból czasem jest taki ze nie mogę ruszac noga. a teraz od jakiś 2 dni mam uczucie jakby puchła mi stopa ale nie puchnie. sama nie wiem jak to nazwac czy puchnie czy drętwieje. Ból palców jest po tym jak długo chodze pracując. Dodam ze mam również bóle odcinka lędźwiowego czy to może być powiązane? Ponieważ czasem boli kręgosłup a potem właśnie te palce dretwieja. Pozdrawiam Agnieszka

Pani Agnieszko
Jeżeli bóle kręgosłupa lędźwiowego promieniują wzdłuż zewnetrznej powierzchni kończyny dolnej, to moze to być wynikiem dyskopatii, ucisku na korzenie nerwowe L5-S1
Możliwe też, przyczynny lokalne, ucisk w bucie, niewygodna pozycja w pracy!

Pozdrawiam