Twarde, bolące wybrzuszenie na stopie

Dzień dobry, moja mama ma na stopie twarde, bolące, wybrzuszenie tak jakby z kośći utworzyło sie bolace wybrzuszenie. Stosowane maści przeciwbólowe przynoszą chwilowa ulgę. bardzo prosze o odpowiedz i co dalej. Dodam, że mama jest osobą, która nie chetnie chodzi do lekarza. Z góry serdecznie dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisaną zmianę zdecydowanie powinien ocenić lekarz. Być może konieczne jest także wykonanie RTG opisanej zmiany oraz ocena specjalisty ortopedy.