Szybkie męczenie się, zadyszka i szybsze bicie serca

Witam, jaki może być powód szybkiego męczenia się, zadyszki i szybkiego bicia serca u 18nastolatki? Zadyszka pojawia się nawet po wejściu na drugie piętro. Ciśnienie zawsze w normie Osłuchowo jest coś nie tak. Możliwe że to coś z sercem w takim razie???

Renata GrzechociĹska

Jeśli lekarz zauważył, że "osłuchowo coś jest nie tak" powinien przeprowadzić dalszą diagnostykę.