Terapia hormonalna osoby transseksualnej w wieku 40 lat

Witam. Jestem osobą transseksualną typu m/k. Jestem na hormonach od 15msc. Przyjmuję androcur 2x1, flutamid 2x1, estrofem 4x2mg. Mam problem, ponieważ od około roku jądra przesunęły mi się do pachwin, praktycznie w ogóle nie pojawiają się w mosznie. Od około 3 tygodni odczuwam ból w pachwinach. Czy stan ten może być spowodowany terapią hormonalną? Jakie następstwa mogą dalej występować i jakie leczenie można zastosować.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do urologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. ciężko jest określić przyczynę.