Test krzywej cukrowej i spadek poziomu

Witam. Czy przy tescie na krzywa cukrowa jest mozliwe zeby na czczo wynosil 113. Potem 90 a ostatnie 73 ? Dodam ze ciagle jestem zmeczona i spac mi sie caly czas chce.

Dzień dobry,

Tak jest to możliwe.. Proponuję wykonanie krzywej cukrowej z jednoczesnym oznaczeniem isnuliny. Najprawdopodobniej ma Pani insulinooporność i związaną z nią hiperinsulinemię. Glikemie na czczo wkskazuje na stan przedcukrzycowy - nieprawidłową glikemię na czczo. Po uzyskaniu wyników badań warto skontaktować się ze swoim lekarzem, który wyda Pani stosowne zalecenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz