Torbiel na wardze sromowej

Witam! Miałam ostatnio na wardze sromowej torbiel (prawdopodobnie ropny). Bardzo bolało przy zmianie pozycji, najgorzej przy siadaniu. Wczoraj w nocy torbiel pekła i saczyła sie krew i ropa. Ranke wydezynfekowałam sola fizjologiczna i powtarzałam to co pare godzin. Czy potrzebny bedzie antybiotyk, zeby nie doszło do zakażenia. Dodam ze mieszkam w UK i na wizyte u zwykłego GP czeka sie 2-3 tygodnie.

Renata GrzechociĹska

Trudno wyrokować w tej kwestii czy potrzebny będzie antybiotyk, prawdopodobnie ta, proponuję jednak udać się do w, który oceni Pani stan.