Obecność małego guzka na wardze sromowej a stosowanie antybiotyku

Witam , chciałabym zapytać mam guzka małego na wardze sromowej z boku,bliżej pośladka najpierw był twardy naciek,potem wyciekła ropa po peknięciu guza ,dermatolog przypisał leki na czyraka,asntybiotyk, ale nic nie pomogło i stwierdził że musze iść do ginekologa jeśli antybiotyk nie pomoże , nie wiem co to może być skoro tyle czasu to mam i nic się nie zmienia ,cały czas jest w takim samym stanie, guzek z którego wycieka ropa lub krew ...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to torbiel Bartolioma. Wskazana jest wizyta u ginekologa.