Torbiel nerki, która przeobraziła się w nowotwór a zagrożenie życia

Witam , Doowiedziałem sie że mojej Mamie zdiagnozowali torbiel nerki , teraz pobobno torbiel zamieniła sie w nowotwór , 3 kategoria Bośniaka i 9 czerwca ma operacje . Prosze mi powiedzieć czy jest jakieś zagrożenie życia ? Czy operacja jest bezpieczna ? Czy jest jakieś ryzyko ? Mama ma 61 lat . czy jest szansa że po operacji wróci do zdrowia ? Bardzo się martwię z resztą moja Mama też :(

Z podanych przez Panią informacji, należy uznać, że operacja jest jedyną możliwością ustalenia rozpoznania i wyleczenia. jak każda operacja i ta wiąże się z pewnym ryzykiem, ale lekarz proponując operację musiał uznać, że ryzyko związane z operacją jest uzasadniona korzyściami tej operacji. Jest to jedyna szansa powrotu do zdrowia