Trepanacja czaszki a częściowy niedowład

witam moj maz mial powazny uraz glowy zrobiono mu trepanacje czaszki i tracheotomie po wybudzeniu sie ze spiaczki mial niedowlad prawej czesci ciala ale lewa byla ok po trzech tyg.zaczal ruszac prawa reka i noga ale jakos slabo lewa strona rowniez zaczela bardzo slabo dzialac czym to jest spowodowane .

Rozległy uraz głowy, któy spowodował uszkodzenia mózgu, zaburzenia świadomości i oddychania, niedowłąd prawostronny!

pewnie robiono kontrolne badanie TK głowy i TK lub MRI kręgosłupa szyjnego?
Lekarze leczący mają wgląd w całą dokumentację i wyniki badań. znają Pacjenta, moga wyjaśnić i zalecić dalsze usprawnianie i rehabilitację Pani Męża.
Mam nadzieję, że będzie dalsza poprawa!
Pozdrawiam