Twarde guzki na czole

Mam od dłuższego czasu, na czole dwa twarde jak kość guzki. Z początku nie przeszkadzało mi to gdyż wyczuwalne były jedynie podczas dotykania czoła. Teraz mam wrażenie, że jeden jest większy i juz zauważalny bez dotykania. Nie boli - po prostu jest. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez obejrzenia zmiany ciężko postawić diagnozę, może to być np narośl kostna.