Ucisk w lewej stronie klatki piersiowej nasilający się pod wpływem emocji

Dzień dobry! Moja mama od miesiąca ma ucisk w lewej stronie klatki piersiowej. Nasila się pod wpływem negatywnych emocji i zdenerwowania. Powtarza się to w ciągu dnia. Bardzo bym prosił o wypowiedź specjalisty.

Witam,
na pewno warto udać się do lekarza POZ i ewentualnie dalej do kardiologa i zrobić podstawowe badania. Jeśli dolegliwości będą się powtarzały, a wykluczy się przyczyny somatyczne to warto skonsultować się z psychologiem/psychoterapeutą.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl