Ucisk i kłucie z lewej strony klatki piersiowej

Witam mam 18 lat, ostatnio dokucza mi dziwny ucisk i kłucie z lewej strony klatki piersiowej tak jakby serce, dzieje się tak po wysiłku fizycznym, w pracy gdy trochę podźwigam czy po treningu boksu, czasem boli gdy kładę się spać i rano gdy wstanę, co te bule mogą oznaczać i czy jest to groźne ? dodam jeszcze że choruję na cukrzycę.

Aleksander Ropielewski

Bóle mogą mieć różne podłoże i w pierwszej kolejności doradzam kontakt z kardiologiem celem wykluczenia przyczyny kardiologicznej. Bez poszerzenia diagnostyki trudno postawić rozpoznanie jedynie na podstawie opisu.