Uczucie gorąca, ucisku i drżenia w nodze

Witam pisze nadal o problemie nogi... Mam uczucia goraca. Ucisku. Jakies drgania albo jakby cos mi przechodzilo w niej Lub tepego bolu w lydce juz mnie to bardzo meczy mam od pazdziernika badania na zakrzepice robione i ok wszystko ale za to dalej nic lekarz twierdzi ze przejdzie... Bardzo sie boje bo wbilam se w glowe ta zakrzepice...:( ale doppler ok i ddimer 2 razy robiony to 0.3 wyniki.... Co moglabym dalej zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę udać się do lekarza rodzinnego.