Uczucie kłucia w sercu i duża męczliwość podczas wysiłku fizycznego

Witam. Mam 18 lat. Jestem chlopakiem. Od jakiegos roku odczowam od czasu do czasu, ale nie czesto klucie w sercu i okolicach. Nieraz tak zakuje, ze az sie zwine. Odczowam to tak jakby ktos mi wbikal igly. Podczas wysilku fizycznego bardzo szybko sie mecze i strzaszne szybko bije mi serce. I boli mnie glowa, gdy jestem spocony podczas wsilku. Co moze mi dolegac? Czy mam udac sie do lekarza? Czy dostane zwolnienie z wf ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie układu sercowo-naczyniowego. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.