Uczucie osamotnienia i braj pewności siebie

Co mam zrobic gdy wszyscy sie ode mnie odsuneli, mam 20 lat i nie mam z kim wyjsc. Jestem dtrasznie samotna, ciagle placze. Najgorsze jest to poczucie nizdzosci i beznadziei ze wszyscy sie odwrocili przez plotki i jakies bzdury. Brak mi przez to pewnosci siebie, czuje wstyd i pustke. Mam wrazenie ze juz nikomu nie zaufam i juz nikt nie bedzie dla mnie tak wazny. Probowalam sie pogodzic ale ludzie nie chca ze mna rozmawiac i sie ze mnie smieja i mi dogaduja.

Mgr Agnieszka Urzynicok

Jeśli czuje się Pani tak bardzo samotna, to może warto byłoby skorzystać z pomocy psychoterapeuty. Taka osoba udzieli odpowiedniego wsparcia, pomoże zrozumieć i zmienić zaistniałą sytuację. Pozdrawiam.

Witam serdecznie!

Proszę spróbować zapisać się do profesjonalnego coacha / trenera, ewentualnie do terapeuty. Profesjonalista pomoże Pani odzyskać wiarę we własne możliwości, własne siły, przywróci chęć do dalszego działania.

Jeśli będzie Pani zainteresowana zapraszam na moją witrynę internetową w celu skontaktowania się ze mną. Myślę, że moglibyśmy popracować nad Pani sprawą i problemem. Prowadzę również bloga na którego serdecznie zapraszam. Staram się nim podnosić osoby na duchu i poprawić samopoczucie.

http://psychopedagog.eu

Pozdrawiam serdecznie.