Uczucie rozbicia, stek i płaczliwość

Mam taki problem od kilku lat czuje sie rozbita a ostatnio to sie pogorszylo nie mam sily na nic niechce mi sie wychodzic z domu ubierac wogole wstawac z lozka czesto placze sama nie wiem czemu nieraz budze sie tak wsciekla mimo ze nie wiem wsumie o co mi chodzi nie mam cierpliwosci . a mam 4 letniego synka i niechce wiecznie krzyczec na niego ... co mazm zrobic

Witam,
czy okres od kiedy Pani czuje się rozbita pokrywa się z urodzeniem dziecka? Proszę udać się na konsultację do psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam.

Proszę udać się na konsultację do psychiatry i zaplanować z nim proces leczenia Pani zaburzeń nastroju. Tak jak Pani zauważyła może to mieć negatywny wpływ na Pani dziecko.

Psychologia

Warto byłoby skorzystać z pomocy psychologicznej, którą uzyska Pani w poradni zdrowia psychicznego. Opisane przez Panią objawy mogą wskazywać na rozwijającą się depresję dlatego dobrze byłoby gdyby Pani skorzystała z profesjonalnej pomocy aby poprawić swoją jakość życia i lepiej radzić sobie z wychowaniem synka.